מי אני ואיך זה עובד 

שלום, שמי חדווה מלצר-הרפז, אני כאן כדי לעזור, לעשות סדר בבלגן הזה שהחיים המשותפים שלכם נכנסו אליו – להחזיר אתכם לנקודת איזון, כל אחד לנקודה שטובה ונכונה לו. ואיך?

בעזרתכם ובעזרת כל הכלים, האסטרטגיות, החשיבה, האינטואיציה והניסיון שרכשתי בחיי הפרטיים ובחיי כמגשרת – נבנה יחד גשר של הסכמות.

 

אני אמא לארבעה ונשואה שנים רבות.
אני מתגוררת בגליל ומאמינה בהידברות כאחד הכלים הכי פשוטים
אך מובילים כל אדם בחייו.

בוגרת תואר ראשון ושני במנהל עסקים.

במשך השנים עברתי הכשרות רבות בתחום הטיפול.
כל אלו יחד וכל אחד לחוד פתחו בפני צוהר לעולם הגישור אותו למדתי לעומק.

שנים רבות לימדתי בתיכון מקצועי.
השיחות עם אותם בני נוער שחלקם הגדול הגיע ממשפחות של הורים גרושים, הרחיבו עבורי את הצוהר שכבר החל להיפתח שנים קודם. 
הם שגרמו לי כל יום כל שעה לעזור להם ולגשר מול ההורים, המערכות השונות, הם עצמם ובעצם כמעט מול כל העולם.

בעקבותיהם התחלתי את מסלול לימודי הגישור ומאז ועד היום אני רואה אל מול עיני את הקלות שבהידברות – כמה קל זה יכול להיות לעומת כמה קשה זה מרגיש לעיתים.

 

אני כאן כדי לשבת אתכם, בני הזוג,
בקליניקה שלי, בביתכם או בכל מקום בו תחפצו והוא עונה על דרישות האתיקה הגישורית ולהוות צד נטראלי שיכול לסייע לעשות את מה שכבר החלטתם כזוג – להיפרד.

לרוב, הפגישות הינן על בסיס שבועי,
באווירה של הידברות עם יכולת להגיד את כל מה שעל הלב ללא שיפוטיות.

בהמלך הפגישות אשאל הרבה שאלות, אבקש מכם לחשוב על ההחלטות שלכם, אציג לעיתים אלטרנטביות שאולי לא עלו בראשכם, אסכם עבורכם כל פעם מחדש את מה שכבר הוסכם ואלווה אתכם יד ביד בתהליך כולו. 

 

המשימה שלי היא להביא אתכם לנקודת איזון אישית על מנת לקבל החלטות מתוך כוח והבנה ולא מתוך משבר ולחץ, ההחלטות הינן שלכם בלבד כי אתם הם אלו שתצטרכו לעמוד בהן ולחיות אותן בעתיד החדש שלכם.

עו"ד נרקיס לביא

מזה שנים רבות אני מייצג את לקוחותיי בהליכי גירושין תוך מתן דגש על  מורכבותו ורגישותו של כל תיק הן בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני ובבתי דין דתיים שונים. הייצוג כולל ייצוג בתביעות גירושין, תביעות משמורת ילדים והסדרי ראיה, תביעות למזונות, חלוקת רכוש,
הסכמי גירושין, הסכמי שלום בית, הסכמי ממון,
הסכמי טרום נישואין וידועים בציבור.


כמו כן, משרדי  מתמחה בעריכת צוואות (לרבות צוואות הדדיות), בהגשת התנגדויות לקיום צוואות, בצווי ירושה, צווי קיום צוואה, מינוי מנהל עיזבון, מינוי אפוטרופוס, ייפוי כח מתמשך  וכיוצ"ב.