גישור מאזן

ההחלטה להתגרש אינה קלה, והיא קשה אפילו יותר כאשר ישנם ילדים.

חלום התא המשפחתי שמתנפץ מלווה לרוב בתחושות קשות של כאב, שבר, כעסים ואכזבה ומתוך כך נדרשים הרבה כוחות ,
כלים ומשאבים בכדי לקיים את הליך הגירושין.

 

אנו מאמינים כי דווקא במקום הזה חשוב ונכון לסיים את הנישואין ממקום מכבד והוגן לשני הצדדים, בהליך קצר, ממוקד ומקצועי, הנותן מקום תומך ומכיל לשני בני הזוג ודואג לרווחתם ועתידם של הילדים המשותפים.


לשם כך הקמנו את "גישור מאזן" המהווה אלטרנטיבה ייחודית ומותאמת לזוגות מתגרשים המעוניינים להימנע ממלחמות מיותרות, סחבת, ריצות בין אנשי מקצוע והתדיינות בבתי משפט ולקבל את כל הנדרש להם במקום אחד מצוות מומחים בתחום, בעלות של כ- 1/4 מניהול הליך משפטי.
 

ההליך הייחודי של המרכז מספק פגישות גישור במהלכן אתם - בני הזוג מגיעים להסכמות ומנסחים בעזרתה של המגשרת המומחית בתחום את ההסכם המקובל על שניכם. ההסכם ייגע בכל הרבדים הנדרשים –  חלוקת הרכוש, הסדרי ראיה/משמורת ילדים מזונות וכל נושא חשוב לכם. 
 

בנוסף, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ע"י עו"ד מומחה בדיני משפחה, לגבי כל אחד מהנושאים הללו ושאלות משפטיות אחרות שעולות. בסוף התהליך תוכלו לגשת עם כתב ההסכמות שנכתב על ידי המגשרת לבית השמפט על מנת לקבל אישור בפני שופט/דיין או לחילופין עורך הדין
יעלה על הכתב את ההסכם שיוגש לבית הדין ומגיע אתכם לאישורו בפני השופט.

Therapy Session

תהליך ייחודי

ההליך הייחודי של המרכז מספק פגישות גישור, במהלכן אתם, בני הזוג, מגיעים להסכמות ומנסחים, בעזרתה של המגשרת המומחית בתחום, את ההסכם המקובל על שניכם ונוגע בכל הרבדים הנדרשים –  חלוקת הרכוש, הסדרי ראיה/משמורת ילדים ומזונות.

ייעוץ משפטי

אתם מקבלים ייעוץ מקצועי ע"י עו"ד מומחה בדיני משפחה, לגבי כל אחד מהנושאים הללו ושאלות משפטיות אחרות שעולות. כאשר בסופו של תהליך עורך הדין מעלה על הכתב את ההסכם שיוגש לבית הדין ומגיע אתכם לאישורו בפני השופט.

Judge